Doporučujeme

NetLetenky.com/Německo
Online nabídka letenek od přední online agentury u nás.
NetHotels.cz - Německo
Agentura NetHotels.cz prodává online ubytování do celého světa, partnerský portál.
UbytováníBerlín.cz
Web o Berlíně včetně ubytovací nabídky.

Ubytování Berlín – hotely online

Hotely v naší nabídce

Nejširší nabídka ubytování v Německu od poskytovatelů, Vám nabízí Ubytování-Německo.cz, kde si můžete vybrat ze široké nabídky přes 20 000 hotelů. U každého hotelu si můžete projít detailní výpis informací a aktuální dostupnost. Vše probíhá jednoduše, snadno a online. Po vybrání konkrétního hotelu si jej snadno zarezervujete, uvedete osobní a platební informace a vyčkáte přijetí potvrzujícího e-mailu. Platba Vám bude stržena až po ukončení ubytování.

Berlín

Berlín je hlavním městem Německa od roku 1991 a díky své rozloze patří k největším městům v Evropě. V Berlínu je trvale nahlášeno 3,5 milionů obyvatel. Městem protéká řeka Spréva. Naleznete zde mnoho parků, zelených ploch, lesů, dvě zoologické zahrady a známou botanickou zahradu. Berlín je pro nás poměrně dobře dostupný, vzdálenost z Prahy je pouze 350 kilometrů. V Berlínu jsou k dispozici tři letiště. Co je obzvláště pro turisty výhodou, je výborně zvládnutá městská hromadná doprava, která patří k nejhustším v Evropě. Cestovat můžete po železnici, metrem, tramvajemi nebo autobusem. Poslední dobou je dosti populární, i když přeci jen v Evropě ne tolik tradiční, doprava rikšou, kterou se můžete nechat svést v centru města (mimo zimní období).

Přes den můžete v Berlíně navštívit hned několik krásných památek, muzeí nebo galerií a v noci se jít pobavit za kulturou do jednoho z velkého množství divadel, kabaretů nebo tří oper. Mezi nejznámější muzea je zajisté Pergamonské muzeum nebo muzeum zaměřené na Egypt, ve kterém si můžete prohlédnout originální sošky Nefetiti. Berlín je skutečně kulturně zaměřené město, ve kterém se stále něco děje! Již od roku 1951 zde probíhá známý filmový festival, kde se uděluje cena „Zlatý medvěd“. Populární je i velký průvod městem v karnevalových maskách nebo „Christopher street day“, což je pochod za práva homosexuálů. Sportovní zastánci se mohou připojit ke každoročnímu maratonskému běhu městem.

Mezi hlavní památky města Berlína patří Berlínská zeď, Braniborská brána, kostel Viléma I., Palác Charlottenburg, televizní věž nebo Alexandrovo náměstí.

Další světové destinace


Doporučujeme

NetLetenky.com/Německo
Online nabídka letenek od přední online agentury u nás.
NetHotels.cz - Německo
Agentura NetHotels.cz prodává online ubytování do celého světa, partnerský portál.
UbytováníBerlín.cz
Web o Berlíně včetně ubytovací nabídky.