Doporučujeme

NetHotels.cz
Hotely z nabídky ubytovacího specialisty NetHotels.cz.

Ubytování Hannover – hotely online

Ubytování v naší nabídce

Nejširší nabídka poskytovatelů ubytování v Německu Vám nabízí výběr z více než 20 000 hotelů. U každého hotelu si můžete přečíst detailní informace a aktuální dostupnost pokojů. Jednoduché zarezervování, potvrzující e-mail, který obdržíte na zadaný e-mail a spolehlivá platba, která vám bude online stržena až po dokončení ubytování - platíte za dodanou službu – to je servis, který Vám nabízí Ubytování-Německo.cz.

Hannover

Hannover je významné průmyslové a obchodní město v Německu, které leží v údolí řeky Leine. Najdeme je cca 250 km východně od Berlína. V Hannoveru může nalézt mnoho zajímavých míst. Cestujete-li do Hannoveru za památkami, jistě vás potěší „červená linie“ na chodnících nebo silnici, která slouží jako šikovný průvodce pro turisty. Trasa je dlouho 4,2km a provede vás těmi nejvýznamnějšími památkami města. Centrem Hannoveru je Kröpcke, což je hlavní křižovatka čtyř tepen nákupních ulic. Jedná se o hlavní tepnu pro všechny, kteří jsou milovníci nákupů. Minout byste neměli státní divadlo nebo operu.

V roce 2000 Hannover hostilo světovou výstavu EXPO 2000 a dodnes se zde každoročně koná hned několik veletrhů. Mezi nejznámější patří počítačový veletrh CeBIT. Budete-li potřebovat na moment vypnout a vydat se do přírody, tak věřte, že kousek od centra Hannoveru je ukryto přes 650 hektarů lesoparku. Místní, ale i mnozí turisté, zde tráví své volné chvíle. Hluku městského hluku vás může zbavit i místní královská ZOO. Milovníci koní znají Hannover možná i díky místnímu plemenu, tzv. Hanoverští koně.

Další světové destinace


Doporučujeme

NetHotels.cz
Hotely z nabídky ubytovacího specialisty NetHotels.cz.